Absalon skole
Allerslev skole
Appenæs Friskole
Balleskolen
Bastionen i Ringsted
Bavnehøj skole
Bondebyens Børnehave, Kongens Lyngby
Bramsnæsvigskolen
Buskelundskolen/Eventyrhuset, Silkeborg
Børneambassaden, Frederiksberg
Børnehaven Elvergården/Rødovre Skole
Børnehaven ved Løjtegårdsvej
Børnehuset Bag Elefanterne
Børnehuset Blomsterhaven, Fårevejle
Børnehuset Cassiopeia, Hvidovre
Børnehuset fristedet, Ringsted
Børnehuset Højbjerggård, Holte
Børnehuset Lyset
Børnehuset ved Søerne på Frederiksberg
Børnehuset Østerlund
Damagerskolen i Greve
Damhuset, Vanløse
Den Classenske Legatskole
De private dagplejere i Stilling, Skanderborg
DII Flyverhøjen, Højbjerg
Elise Smith Skolen
Engdalsskolen
Enghavegård skole i Gladsaxe
Eriksminde Børnehus, Greve
Fjordparkens Børnehave i Horsens
Frydenhøj Skole og Avedøre Skole
Fårevejle Skole
Grantofteskolen
Hadsund skole - Væksthuset Hadsund
Hareskov skole
Hayskolen
Hedegården skole
Holme Skole, Højbjerg
Holte skole
Hornsyld midtby
Hunderup Skolen
Hvalsø Skole
Hvalsø Skole
Højstensgaard, Brøndby
Højvangsskolen, Horsens
Idrætshuset Tumlehuset
Johannesskolen, frederiksberg
Karlslunde skole
Korup skole
Krebs Skole, Østerbro
Krogårdskolen , Greve
Krudthuset Fredensbovej, Solrød
Langelinieskolen
Langhøjskolen, Hvidovre
Lergravsparken skole
Lynge skole
Løjtegårdsskolen, Tårnby
Låsby skole
Margrethe skolen
Marie Mørk Skole, Hillerød
M. C. Holms Skole, Nykøbing Mors
Morten Børup Skolen, Skanderborg
Munkekær
Munkekærskolen, Solrød
Mølleholmskolen
Nibe Skole, Aalborg
Nyager skole, Rødovre
Nørre Aaby Realskole
Nørreådal Friskole, Brønderslev
Park Allé Privatskole
Pilegårdsskolen
Privat dagplejer, Maja Gavnbo
Randers Realskole
Rødkilde Skole
Sct. Josef Søstrenes Skole, Charlottenlund
Sdr. Skole, Køge
Skovby skole
Skovshoved Skole
Skovvang Børnehus
Skødstrup Skole
Springfidusen
Stengård skole
Stilling Skole, Skanderborg
Store Magleby, Dragør
Strandskole Risskov
Søndermarkskolen, Frederiksberg
Tjærbyvejens vuggestue
Troldehavens børnehave
Tømmerup skole ved Kalundborg
Valmuen, Køge
Viby Skole
Vrold Børnehus, Skanderborg
Vuggenstuen ved Æbletræet i Åbyhøj
Vuggestue Kringlen, Helsingør
Vuggestue/børnehave - Søstjernen/solskin i Brabrand
Aabybro skole
Åbyskole
Ålholm Skole